UM Włocławek: Kluby „Zazamcze” i „Stara Remiza” zapraszają na sierpniowe zajęcia i wycieczki
Lato w pełni, a lokalne kluby "Zazamcze" i "Stara Remiza" przygotowały bogaty program zajęć dla dzieci i młodzieży na sierpień. Czekają na was różnorodne warsztaty, wycieczki i kreatywne zabawy, które z pewnością umilą czas wakacji. Sprawdźcie, co przygotowano i dołączcie do wspólnej zabawy!

Warsztaty taneczne i gry w Klubie "Zazamcze"

Już 5 sierpnia, w poniedziałek, Klub "Zazamcze" otwiera swoje drzwi dla wszystkich miłośników tańca i gier. W godzinach od 10:00 do 13:00 odbędą się warsztaty taneczne pod nazwą "Wyginam śmiało ciało". To świetna okazja, by nauczyć się nowych kroków tanecznych, wziąć udział w konkursach i rozwiązywać łamigłówki. Koszt uczestnictwa to 20 zł za osobę.

Wycieczka do Muzeum Podróżników i Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Toruniu

Dzień później, 6 sierpnia, zaplanowano wycieczkę pod hasłem "Śladami odkrywców". W godzinach od 9:00 do 14:00 uczestnicy odwiedzą Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika oraz Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Toruniu. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę o kulturach świata. Koszt wycieczki wynosi 80 zł za osobę.

Ekologiczna przygoda w Zielonej Szkole w Goreniu

W środę, 7 sierpnia, zaplanowano kolejną wycieczkę, tym razem do Zielonej Szkoły w Goreniu. W godzinach od 9:00 do 14:00 uczestnicy będą mogli poznać tajniki ekologii i przyrody w ramach programu "W powiększeniu". Wycieczka ta kosztuje 60 zł za osobę.

Jurajska przygoda w Jura Parku w Solcu Kujawskim

8 sierpnia, w czwartek, miłośnicy dinozaurów będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą przygodę w Jura Parku w Solcu Kujawskim. Wycieczka pod nazwą "W Krainie dinozaurów - jurajska przygoda" odbędzie się w godzinach od 8:30 do 14:00. Koszt uczestnictwa to 80 zł za osobę.

Animacje i warsztaty plastyczne w Klubie "Stara Remiza"

Na zakończenie tygodnia pełnego atrakcji, 9 sierpnia, w środę, Klub "Stara Remiza" zaprasza na zajęcia pod hasłem "I Ty zostań bohaterem". W godzinach od 9:00 do 13:00 odbędą się animacje i warsztaty plastyczne. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł za osobę.

Informacje o zapisach i sprzedaży biletów

Zapisy na wszystkie zajęcia oraz sprzedaż biletów prowadzone są w Klubie "Zazamcze" przy ul. Toruńskiej 87 (tel. 54 232 25 66) oraz w Klubie "Stara Remiza" przy ul. Żabiej 8 (tel. 54 232 10 22). Zachęcamy do wcześniejszego zapisywania się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.


Źródło: UM Włocławek