Literackie warsztaty w Teatrze Impresaryjnym już dziś o 17:00
Teatr Impresaryjny zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe warsztaty literackie, które odbędą się 21 maja 2024 roku o godzinie 17:00. To doskonała okazja, aby podzielić się swoją twórczością i wziąć udział w dyskusji o literaturze.
  1. Warsztaty odbędą się 21 maja 2024 roku o godz. 17:00.
  2. Organizatorzy: Refleksy Literackie.
  3. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie własnych tekstów.
  4. Spotkanie odbędzie się w Teatrze Impresaryjnym.

Refleksy Literackie, w składzie Marzena Agnieszka Gajewska, Emil Szprengiel i Justyna Wojdyło, zapraszają wszystkich zainteresowanych literaturą na inspirujące warsztaty literackie. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w przestrzeniach Teatru Impresaryjnego.

Organizatorzy zachęcają uczestników do przyniesienia ze sobą swoich tekstów, wierszy lub fragmentów prozy. Najlepiej, aby teksty nie przekraczały dwóch stron maszynopisu i były dostępne w kilku kopiach, co ułatwi pracę nad nimi podczas warsztatów. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów na temat twórczości literackiej.

Warsztaty literackie to nie tylko okazja do rozwijania swoich umiejętności, ale również możliwość spotkania innych pasjonatów literatury. Dzięki otwartości Teatru Impresaryjnego, uczestnicy będą mieli szansę na inspirujące rozmowy i twórcze działania.

Jeżeli jesteś osobą zafascynowaną literaturą i chcesz podzielić się swoją twórczością, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Przyjdź i zanurz się w świat literackich inspiracji.


Wg inf z: UM Włocławek