Odkryj talent artysty: Warsztaty malowania biżuterii fajansowej w CK we Włocławku
Włocławek staje się centrum kreatywności dla miłośników sztuki! Ruszają niezwykłe warsztaty, gdzie każdy uczestnik odkryje w sobie talent do tworzenia malowanej biżuterii fajansowej. To szansa, by własnoręcznie stworzyć coś unikatowego, a przy tym zgłębić techniki malowania na ceramice.
  1. Zaproszenie na warsztaty malowania biżuterii fajansowej dla młodzieży 12+ oraz dorosłych.
  2. Uczestnicy nauczą się lepić glinę, formować ją, a także poznają zasady kompozycji na małej formie plastycznej.
  3. Warsztaty odkryją przed uczestnikami tajniki malowania farbami akrylowymi oraz farbami do ceramiki.
  4. Zajęcia rozpoczynają się 6 marca 2024 r. i będą trwały dwa miesiące, odbywając się w każdą środę w godzinach 16.30-18.00.
  5. Miejsce spotkań to Skarbiec Fajansu, położony przy ulicy Żabiej 2 we Włocławku.
  6. Udział w warsztatach wiąże się z kosztem 150 zł za miesiąc.
  7. Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcej informacji, dzwoniąc pod numer 54 427 02 63 w godzinach 11:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Włocławek już niedługo stanie się miejscem, w którym tradycja spotka się z nowoczesnością. Warsztaty malowania biżuterii fajansowej to doskonała okazja do poznania dawnych technik artystycznych, które w połączeniu z indywidualną kreatywnością uczestników pozwolą na stworzenie wyjątkowych dzieł sztuki. To nie tylko sposób na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji, ale także okazja do spędzenia czasu w inspirującym towarzystwie, poznania nowych osób oraz wymiany doświadczeń.

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym artystą, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tworzeniem - warsztaty malowania biżuterii fajansowej zapewnią Ci niezapomniane wrażenia i pozwolą na rozwinięcie artystycznych skrzydeł. To nie tylko nauka i doskonalenie technik malarskich, ale również szansa na stworzenie czegoś, co będzie nosiło indywidualne piętno Twojej kreatywności.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Włocławka i okolic do wzięcia udziału w tych wyjątkowych warsztatach. Nie przegap okazji do odkrycia nowego hobby lub rozwinięcia już istniejących umiejętności. Zapisz się już dziś i dołącz do społeczności twórców, którzy dzięki swojej pasji i wyobraźni przekształcają codzienność w dzieło sztuki.


Opierając się na: CK we Włocławku