Wakacyjne warsztaty W krainie lasu z włocławską artystką Iwoną Kruszczyńską

Wakacje we Włocławku nabierają kolorów dzięki niezwykłym warsztatom artystycznym, które przenoszą dzieci w magiczny świat lasu i kreatywności. To wyjątkowa okazja, by młodzi mieszkańcy miasta odkryli w sobie artystyczne talenty pod okiem lokalnych twórców.
- Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku zaprasza na twórcze spotkania z naturą
- Wsparcie miasta dla kreatywnego rozwoju młodych włocławian
Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku zaprasza na twórcze spotkania z naturą
W sercu lata, Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku otworzyła drzwi dla najmłodszych pasjonatów sztuki, organizując warsztaty zatytułowane „W krainie lasu”. To niecodzienna inicjatywa, podczas której dzieci mają szansę stworzyć własne malarskie kompozycje inspirowane leśnym światem. Pod czujnym okiem Iwony Kruszczyńskiej – znanej włocławskiej artystki – uczestnicy poznają różnorodne techniki plastyczne, w tym fascynujący tkaninowy kolaż.
Warsztaty nie tylko rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne, ale również zachęcają do bliższego kontaktu z naturą oraz refleksji nad jej pięknem i tajemnicami. Każda praca to unikalna opowieść o leśnych stworzeniach i ich środowisku, które dzieci samodzielnie interpretują i przedstawiają na swoich dziełach.
Wsparcie miasta dla kreatywnego rozwoju młodych włocławian
Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Gminy Miasto Włocławek w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2025-2027. Dzięki temu młodzi artyści mogą korzystać z profesjonalnego prowadzenia zajęć oraz bezpiecznej przestrzeni do twórczej ekspresji.
To doskonały przykład na to, jak miasto inwestuje w rozwój talentów i promuje zdrowe formy spędzania wolnego czasu. Warsztaty trwają przez cały lipiec, a chętni mogą jeszcze dołączyć do kolejnych spotkań – wystarczy zgłosić się bezpośrednio w Galerii Sztuki Współczesnej przy ulicy Bulwarowej 23 lub telefonicznie pod numerem 54 412 34 56.
Na podst. UM Włocławek
Ostatnie Artykuły

Nowa aplikacja MieszkaniecINFO zbiera sprawy gminy w jednym miejscu

Rekord padł w nocy - dzielnicowi czekają już tylko na finał

Wielkie sprzątanie w Brześciu Kujawskim rusza objazdowa zbiórka gabarytów i elektrośmieci

Śródmieście znów wybiera lokal, który stanie się miejską wizytówką

Włocławscy maturzyści walczą o finał z aplikacją, która pilnuje hulajnóg dzieci

We Włocławku startuje kurs przewodnika PTTK – miejsc jest niewiele

Przedszkole nr 7 wchodzi do projektu, który oswaja dzieci z angielskim

Na zielonym świetle przestał reagować - policjant z Włocławka ruszył pierwszy

Nad Wisłą rośnie nowy ciąg spacerowy z drogą, rowerami i zielenią

Na 3 Maja trwają punktowe prace przy wodociągu i trzeba uważać na przejazd

Brześć Kujawski stawia na sezon pełen koncertów i rodzinnych spotkań

Na Słodowie otwarto Aleję Seniorów z okazji 10 lat Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

FLEX wraca do hali OSiR i rozgrzeje taneczny parkiet we Włocławku

