Pokonkursowa wystawa fotograficzna „Sztuka Natury 2023” w Centrum Kultury Włocławek
Zapraszamy na wyjątkową wystawę fotograficzną, która przeniesie Was w świat natury uchwyconej okiem artystów z całego świata. W Centrum Kultury "Browar B." można podziwiać prace wyróżnione w konkursie "Sztuka Natury 2023".
  1. Wernisaż wystawy: 14 czerwca, godz. 17:00
  2. Godziny zwiedzania: wtorek – piątek 11:00 – 18:00, sobota 14:00 – 18:00
  3. Wstęp wolny
  4. Wystawa czynna do 24 sierpnia

Centrum Kultury "Browar B." zaprasza na pokonkursową wystawę fotograficzną XVI Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą "Sztuka Natury". Wystawa prezentuje prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie "Sztuka Natury 2023", zorganizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć, jak różnorodnie i kreatywnie można interpretować piękno natury.

Wernisaż wystawy odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17:00, a ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających od wtorku do piątku w godzinach 11:00 – 18:00 oraz w soboty od 14:00 do 18:00 (ostatnie wejście o 17:30). Wstęp na wystawę jest wolny, co sprawia, że jest to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, podziwiając wyjątkowe fotografie.

Wśród autorów prac znajdziemy takie nazwiska jak Piotr Biegaj, Agnieszka i Włodek Bilińscy, Robert Bogacz, Adriana Bogdanowska, Maciej Cmoch, Adrian Czech, Radosław Dybała, Łukasz Gwiździel, Łukasz Jabłoński, Michał Janiak, Tomasz Jędrzejczyk, Elżbieta Kaps, Jerzy Kościjanczuk, Patryk Kurc, Maciej Lelonkiewicz, Julian Łoziński, Łukasz Łukasik, Katarzyna Okoń, Maciej Pieniak, Marcin Popławski, Magdalena Sarat, Ryszard Sąsiadek, Paweł Smolik, Piotr Tamborek, Marcin Woźniak, Paweł Wrona. Kuratorem wystawy jest Adam Adamski.

Wystawa będzie dostępna do 24 sierpnia, więc warto zaplanować wizytę w dogodnym dla siebie terminie. To doskonała okazja, by zanurzyć się w świat natury i zobaczyć, jak artyści z różnych zakątków świata interpretują jej piękno. Fotografie prezentowane na wystawie z pewnością dostarczą wielu inspiracji i zachwytów.

Centrum Kultury "Browar B." mieści się przy ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 54 427 02 47. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i natury na tę wyjątkową wystawę!


Centrum Kultury Włocławek