Warsztaty ceramiczne na Dzień Ojca w Skarbcu Fajansu we Włocławku
Zapraszamy wszystkich ojców i ich rodziny do wspólnego świętowania Dnia Ojca w Skarbcu Fajansu! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe warsztaty, które z pewnością umilą ten szczególny dzień.
  1. Warsztaty „Z ceramiką na ty” dla całej rodziny.
  2. Tworzenie ceramicznych szachów pod okiem instruktora.
  3. Wyjątkowa pamiątka z Dnia Ojca.
  4. Kreatywne spędzenie czasu z bliskimi.

W ramach obchodów Dnia Ojca, Skarbiec Fajansu organizuje rodzinne warsztaty „Z ceramiką na ty”, które odbędą się w Pracowni Skarbów. To doskonała okazja, by spędzić czas z najbliższymi i wspólnie stworzyć coś wyjątkowego.

Tematem przewodnim warsztatów będą ceramiczne szachy. Uczestnicy, pod czujnym okiem instruktorki Kasi, będą mieli okazję stworzyć własną planszę do gry oraz figurki szachowe. To świetna okazja do rozwijania umiejętności plastycznych i jednocześnie do wspólnej zabawy.

Stworzone podczas zajęć szachy będą nie tylko wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia, ale również mogą posłużyć do wielu godzin rodzinnych rozgrywek w domowym zaciszu. Wyjątkowość ręcznie wykonanych elementów sprawi, że każda partia szachów będzie miała swoje unikalne znaczenie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by uczcić Dzień Ojca w kreatywny i niezapomniany sposób. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego tworzenia i świętowania!


Na podstawie: CK Włocławek