CK Browar B.: Wakacyjne warsztaty dla dzieci w 2024 roku
Centrum Kultury „Browar B.” przygotowało dla najmłodszych mieszkańców miasta bogatą ofertę wakacyjnych warsztatów. Zajęcia pod hasłem „Letnie akcje na wakacje” obfitują w różnorodne atrakcje, które z pewnością dostarczą dzieciom mnóstwa radości i inspiracji.
  1. Warsztaty plastyczne, muzyczne, ceramiczne.
  2. Wyjścia do kina, na basen, wycieczki.
  3. Zajęcia w Klubie Gier Planszowych „TAKTYK”.
  4. Harmonogram zajęć w różnych placówkach.

Wakacje to czas, kiedy dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Centrum Kultury „Browar B.” proponuje szereg warsztatów, które z pewnością pobudzą kreatywność i wyzwolą pozytywne emocje wśród najmłodszych. W programie znajdą się m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne, ceramiczne, a także wyjścia do kina, na basen, wycieczki, ogniska, zabawy, konkursy i wiele innych atrakcji.

Jedną z ciekawszych propozycji są warsztaty „Letnie akcje na wakacje – Gdybym był…”, które odbędą się w Centrum Kultury „Browar B.” przy ul. Łęgska 28 w dniach 1-12 lipca 2024 r. Zajęcia będą odbywać się codziennie w godzinach 10:00 – 13:00 i są skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat. Koszt uczestnictwa wynosi 30 zł za dzień. Zapisy ruszają 10 czerwca 2024 r.

Dla tych, którzy chcą spędzić jeszcze więcej czasu na kreatywnych zabawach, CK „Browar B.” przygotowało dodatkową ofertę w ramach „Lato w Taktyku”. Codziennie od 1 do 12 lipca w godzinach 13:00 – 15:00 dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach w Klubie Gier Planszowych „TAKTYK”. Koszt biletu całodziennego wynosi 7 zł.

Również inne filie CK „Browar B.” przygotowały interesujące propozycje. W Klubie „Łęg” przy ul. Płocka 246 warsztaty będą się odbywać w dniach 1-5 lipca 2024 r. w godzinach 10:00 – 14:00. Koszt uczestnictwa to 20 zł za dzień. Z kolei w Interaktywnym Centrum Fajansu – Skarbcu Fajansu przy ul. Żabia 2 warsztaty będą trwały od 15 do 26 lipca 2024 r. w godzinach 10:00 – 13:00, a koszt to 35 zł za dzień.

Na zakończenie wakacji, w dniach 5-9 sierpnia 2024 r., warsztaty odbędą się w Klubie „Stara Remiza” przy ul. Żabia 8 oraz w Klubie „Zazamcze” przy ul. Toruńska 87. Szczegółowy harmonogram zajęć w tych placówkach jest dostępny w ich siedzibach.

Zapisy na wszystkie warsztaty ruszają 10 czerwca 2024 r. Warto pamiętać, że obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, dlatego warto się pospieszyć. Przed zapisaniem dziecka na zajęcia, rodzice proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia. Uczestnikom zajęć nie zapewnia się wyżywienia ani napojów, dlatego warto zaopatrzyć dzieci w prowiant.

„Letnie akcje na wakacje” to doskonała okazja, aby dzieci spędziły czas aktywnie i twórczo, jednocześnie zdobywając nowe umiejętności i zawierając nowe znajomości. Zapraszamy serdecznie do udziału!


Według informacji z: CK we Włocławku