Bieg na Sześć Łap: Schronisko dla zwierząt zaprasza i prowadzi zbiórkę materiałów po remontach
Bieg na Sześć Łap to wyjątkowa okazja, by spędzić czas z czworonogiem i pomóc mu w socjalizacji. Schronisko dla zwierząt zachęca do udziału w akcji oraz do wsparcia remontu poprzez przekazanie materiałów budowlanych.
  1. Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2024 r.
  2. Trasa biegu wynosi 3 kilometry.
  3. Organizatorzy proszą o punktualne przybycie.
  4. Schronisko zbiera materiały po remontach.

9 czerwca 2024 r. w okolicznym lesie odbędzie się kolejna edycja Biegu na Sześć Łap. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu z podopiecznymi schroniska i pomóc im w przygotowaniach do adopcji. Trasa biegu wynosi 3 kilometry, co pozwoli uczestnikom na lepsze poznanie swoich czworonożnych towarzyszy.

Uczestnicy mogą odbierać psy ze schroniska od godziny 10:00. Przed rozpoczęciem biegu każdy z nich otrzyma SMS z poradami dotyczącymi zachowania podczas spaceru z psem. Organizatorzy apelują, by przybywać punktualnie, zgodnie z listą zapisów – nie ma potrzeby być dużo wcześniej.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu zwierząt i uczestników, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przełożenia wydarzenia na inny termin.

Oprócz organizacji biegu, schronisko prowadzi także zbiórkę materiałów remontowych. Potrzebne są lakierobejce do drewna, drewnochrony oraz kantówki. Każda ilość tych materiałów będzie mile widziana i z pewnością przyczyni się do poprawy warunków życia zwierząt.

Bieg na Sześć Łap to nie tylko szansa na aktywny wypoczynek, ale także na wsparcie lokalnego schroniska i jego mieszkańców. Zachęcamy wszystkich do udziału i wsparcia tej inicjatywy!


Opierając się na: UM Włocławek