Nocne zwiedzanie Urzędu Miasta – zaprasza prezydent Włocławka
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w najbliższą sobotę! Prezydent Włocławka, Krzysztof Kukucki, osobiście oprowadzi mieszkańców po gmachu Urzędu Miasta podczas akcji „Noc w Urzędzie Miasta”. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla publiczności.
  1. Zwiedzanie Urzędu Miasta w sobotę 18 maja 2024 r.
  2. Godziny zwiedzania: od 18:00 do 20:00
  3. Prezydent Krzysztof Kukucki jako przewodnik
  4. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne

W ramach akcji „Noc w Urzędzie Miasta”, mieszkańcy będą mieli okazję zwiedzić gmach przy Zielonym Rynku 11/13. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 18 maja 2024 r. w godzinach od 18:00 do 20:00. To doskonała okazja, aby poznać historię budynku oraz zobaczyć miejsca, które na co dzień są niedostępne dla mieszkańców.

Prezydent Włocławka, Krzysztof Kukucki, osobiście oprowadzi cztery 20-osobowe grupy, które będą startować co 30 minut. Zwiedzający będą mieli możliwość odwiedzenia sali sesyjnej, gabinetu Prezydenta oraz, jeśli pogoda pozwoli, wejścia na dach budynku, skąd rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne są wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 512 892 199, do soboty 18 maja 2024 r. do godziny 13:00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, warto zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej.

„Noc w Urzędzie Miasta” to nie tylko okazja do zwiedzania, ale również do osobistego spotkania z Prezydentem Włocławka, który opowie o historii i ciekawostkach związanych z budynkiem. To wydarzenie jest częścią szerszej inicjatywy mającej na celu przybliżenie mieszkańcom pracy urzędu oraz historii miasta.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu i poznania tajemnic Urzędu Miasta.


Na podst. UM Włocławek