„PRACA SPRZED LAT” – KONKURS FOTOGRAFICZNY Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI DO ZDOBYCIA

Pragniemy zaprosić wszystkie osoby 50+ do udziału w naszym sentymentalnym konkursie „Praca sprzed lat”. Konkurs jest przeznaczony dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego, którzy swoją aktywność zawodową zaczynali na przełomie XX i XXI w.

Za punkt honoru daliśmy sobie zebranie jak największej ilości interesujących zdjęć, które przedstawiają poszczególne zawody oraz miejsca pracy. Wszystkie zdjęcia trafią do wyjątkowej galerii, która udowodni nam jaki przełom nastąpił w przeciągu kilkudziesięciu lat

Swój udział można zadeklarować wypełniając internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Można to zrobić samodzielnie lub z pomocą bliskich. Fotografie przyjmowane są do 28 czerwca 2022 roku.

Dla laureatów przewidziane są wspaniałe nagrody jak: telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i przydatne gadżety, dlatego warto poszperać w rodzinnych albumach i zmierzyć się z pozostałymi uczestnikami.

W razie pytań odsyłamy do regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat