Pilne oferty pracy na terenie Włocławka

Włocławek to miasto zlokalizowane w województwie kujawsko-pomorskim, historyczna stolica Kujaw. W mieście rozwija się przemysł energetyczny, chemiczny, papierniczy, maszynowy, spożywczy. Jeżeli szukasz pracy we Włocławku, możesz ją podjąć w takich zawodach jak na przykład pracownik zakładu pogrzebowego, florysta, agronom. W naszym serwisie dostępne są również inne interesujące oferty pracy.

Agronom poszukiwany we Włocławku

Osoba zatrudniona w charakterze agronoma jest odpowiedzialna za organizację pracy działu produkcji roślinnej, opracowywanie planów zasiewów, kontrolę prawidłowej agrotechniki uprawianych roślin, dobór optymalnych odmian roślin, a także środków ochrony roślin i nawozów, przygotowywanie budżetu w zakresie produkcji roślinnej, prowadzenie analiz ekonomicznych, kontrolę magazynów, koordynację prac polowych, poszukiwanie możliwości dopłat dla firmy, dbałość zarówno o uprawy, jak i wykorzystywany na nich sprzęt. Kandydat na stanowisko agronoma musi posiadać wykształcenie wyższe rolnicze, prawo jazdy kategorii B, doświadczenie na podobnym stanowisku, sprawnie obsługiwać komputer, posługiwać się językiem angielskim. Pracodawca zapewnia pracownikowi atrakcyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet socjalny, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, liczne kursy i szkolenia.

Ciekawe oferty pracy w zawodzie florysty

Florysta (inaczej bukieciarz) to pracownik odpowiedzialny za tworzenie kompozycji kwiatowych (zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych). Może on wykonywać niewielkie bukiety, ale też dekoracje kwiatowe na uroczystości, wieńce pogrzebowe. Pracownik zajmuje się również pielęgnacją i organizacją powierzonych mu roślin (do niego należy odpowiednie ich przechowywanie). Kandydat na stanowisko florysty powinien mieć ukończony specjalistyczny kurs na kierunku florystyka (istnieją również studia podyplomowe dla florystów), który zakończony jest egzaminem zawodowym. W pracy tej niezwykle ważny jest zmysł estetyczny, rozwinięte zdolności manualne, samodzielność, dokładność, a także szeroka wiedza z zakresu pielęgnacji roślin.

Stabilne zatrudnienie dla pracowników zakładu pogrzebowego

Pracownik zakładu pogrzebowego zajmuje się organizowaniem pochówków i uroczystości pogrzebowych. Jest on odpowiedzialny za przyjmowanie klientów, ustalanie z nimi szczegółów ceremonii pogrzebowej (może być to pomoc w wyborze trumny, zorganizowaniu stypy). W zależności od miejsca zatrudnienia może się od niego wymagać odebrania zwłok ze szpitala. Zazwyczaj od kandydatów na to stanowisko wymaga się przynajmniej średniego wykształcenia, cierpliwości, wysokiej kultury osobistej, rozwiniętych umiejętności interpersonalnych. Dla wielu pracodawców ważne jest doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracownik zakładu pogrzebowego może liczyć na wynagrodzenie utrzymujące się na średnim poziomie.

Chcesz rozpocząć karierę zawodową za granicą i nie wiesz od czego zacząć. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy w Niemczech. Dysponujemy szerokim wyborem aktualnych ofert zatrudnienia.