CK Włocławek: Sukces zespołu Classic
Grand Prix, osobowość sceniczna, najlepszy choreograf !
13 kwietnia w hali sportowej w Ozorkowie odbyły się XI Konfrontacje Taneczne OZODANCE 2019. Jurorzy i publiczność obejrzeli ok. 400. uczestników w 40. prezentacjach tanecznych.
Dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne konkurowały ze sobą w dwóch kategoriach tanecznych: taniec współczesny i taniec nowoczesny oraz w różnych kategoriach wiekowych.
Jury oceniało m.in. technikę taneczną, choreografię i zaangażowanie młodych tancerzy, którzy przyjechali m.in. z z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Dmosina, Góry Kalwarii, Włocławka, Kutna, Poddębic, Koluszek, Sochaczewa, Konstantynowa Łódzkiego.
Spośród wszystkich tancerzy biorących udział w Konfrontacjach Jury wypatrzyło i doceniło tylko jedną tancerkę, której przyznano nagrodę za osobowość sceniczną, a otrzymała ją dziesięcioletnia Olga Kasiorkiewicz tancerka zespołu Classic III.
Zespół Classic III zajął I miejsce w kategorii 7-11 lat
Classic I otrzymał Grand Prix Konkursu /nagroda finansowa/
do Iny Griszczuk powędrowała nagroda dla najlepszego choreografa OzoDance.
Centrum Kultury Browar B.”, ckbrowarb.pl/, ckbrowarb.pl/sukces-zespolu-classic/
Autor: krystian