Szkolenie z technik latania trackowego we Włocławku
We Włocławku odbędzie się specjalistyczny camp szkoleniowy poświęcony doskonaleniu umiejętności latania trackowego. Zajęcia poprowadzi doświadczony trener, który ma na koncie szkolenia skoczków z różnych części świata. Program wydarzenia skupia się na metodycznym rozwijaniu kluczowych elementów techniki latania w tracku, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania uczestników.
Terminy i miejsce
Szkolenie zaplanowano na kilka dni w lipcu i sierpniu, odbywać się będzie w Strefie SKYDIVE.PL we Włocławku, pod adresem Szybowcowa 3, 87-853 Kruszyn.
- Lipiec: 8.07 – Fundamentals, 9.07 – Fundamentals / Bridging the Gap, 12.07 – Intermediate / Inter-Advanced, 13.07 – Advanced
- Sierpień: 21.08 – Fundamentals / Bridging the Gap, 22.08 – Intermediate / Advanced
Program i poziomy zaawansowania
Szkolenie zostało podzielone na grupy według poziomu umiejętności, co ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i efektywnego rozwoju każdemu uczestnikowi. W trakcie campu uczestnicy będą pracować nad takimi zagadnieniami jak:
- fundamenty trackingu,
- zaawansowane linie lotu,
- techniczne przejścia.
Możliwe jest uczestnictwo we wszystkich grupach, aby stopniowo doskonalić swoje umiejętności lub wybranie od razu poziomu odpowiadającego własnym oczekiwaniom.
Wymagania i opłaty
- Wymagania: minimum 50 skoków oraz posiadanie licencji B,
- Skoki: około 5 skoków dziennie,
- Koszt: wpisowe 250 PLN za dzień oraz dodatkowa opłata za bilet i układkę trenera, dzielona na grupę.
Wpisowe jest zwracane jedynie w przypadku odwołania campu.
Organizator i kontakt
Za organizację odpowiada trener prowadzący, znany z pracy z zawodnikami na wielu światowych arenach. Osoby zainteresowane udziałem lub coachingiem indywidualnym mogą skontaktować się poprzez WhatsApp pod numerem +48601244243. Kontakt dostępny jest wyłącznie przez tę aplikację.
Autor: info_wydarzenia