Dwa briefingi we Włocławku - konferencja przed 12. Półmaratonem i sprawy Budżetu Obywatelskiego

Dziś w południe dwa spotkania z mediami we Włocławku: o godz. 12.00 konferencja przed 12. Półmaratonem Włocławek, a około 12.30 briefing o Włocławskim Budżecie Obywatelskim z udziałem prezydenta miasta — zapraszamy redakcje.
- Pamiętaj o konferencji przed 12. Półmaratonem we Włocławku
- Posłuchaj o Włocławskim Budżecie Obywatelskim
Pamiętaj o konferencji przed 12. Półmaratonem we Włocławku
O godzinie 12.00 w sali konferencyjnej stadionu odbędzie się konferencja prasowa poprzedzająca 12. Półmaraton Włocławek. W spotkaniu udział wezmą Krzysztof Kukucki - Prezydent Miasta Włocławek, Krzysztof Szaradowski - Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Włocławek, Marek Wódecki - Dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej oraz przedstawiciele Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Vectra i LKS Vectra Włocławek. Organizatorzy mają przekazać szczegóły trasy, bezpieczeństwa i planu imprezy.
Dla redakcji to okazja, by uzyskać informacje o godzinach startu, utrudnieniach w ruchu oraz planowanych atrakcjach towarzyszących. Spotkanie odbywa się w obiekcie stadionowym, co daje też możliwość rozmów z przedstawicielami klubu i urzędu bezpośrednio przed wydarzeniem.
Posłuchaj o Włocławskim Budżecie Obywatelskim
Po zakończeniu briefingu półmaratońskiego, około godz. 12.30, na terenie boisk do koszykówki przy Hali Mistrzów rozpocznie się kolejny briefing prasowy z udziałem prezydenta Włocławka. Tematem spotkania będzie Włocławski Budżet Obywatelski 2026 - planowane zmiany, harmonogram i zasady zgłaszania projektów.
To ważne dla tych, którzy chcą informować mieszkańców o terminach i możliwościach partycypacji w budżecie. Urząd Miasta Włocławek zaprasza przedstawicieli redakcji do udziału i zadawania pytań bezpośrednio władzom.
Zapraszamy redakcje do udziału w obu briefingsach — to krótkie, ale treściwe spotkania, które wyjaśnią organizację półmaratonu i zasady Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2026.
na podstawie: Urząd Miasta Włocławek.
Ostatnie Artykuły

Dlaczego skuteczne kampanie link buildingowe pod Black Friday zaczynają się kilka miesięcy wcześniej?

Włocławskie służby ruszyły nad wodę - tak wygląda lato 2026

„Lato bez Vat” w VOLVO – Najchętniej wybrane modele pośród marek premium w Polsce, teraz korzystniej o wartość większą niż VAT

Półmetek Volvo For Safety za nami – już niemal 62 tys. osób odwiedziło miasteczko bezpieczeństwa

Pierwszy wakacyjny weekend pod kontrolą policji - rusza wzmożony nadzór na drogach

25-latek ukradł auto, zignorował zakazy i zakończył ucieczkę na latarni

Wakacyjny plan w Browarze B. - wystawy i SOWA wchodzą w rytm godzin

We Włocławku rośnie ryzyko w upale. Liczą się szybkie reakcje

Włocławskie instytucje kultury szykują wakacje pełne zajęć i wycieczek

Włocławski weekend między jarmarkiem food truckami i dużą sceną

Rondo zamknie ważne skrzyżowanie. Autobusy pojadą objazdami

Wodociągi dają ostatnią szansę na legalizację nielegalnych przyłączy

Włocławskie detale w centrum uwagi. Maria Nowakowska poprowadzi lipcowe spacery

Rodzinne animacje w Ogrodzie na Pompce podczas Dni Włocławka
Przydatne dane teleadresowe
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku - kontakt, filie, karta i godziny
- Prokuratura Okręgowa we Włocławku - kontakt, godziny przyjęć, zawiadomienie o przestępstwie
- Komenda Miejska PSP we Włocławku - kontakt, JRG, sprawy prewencyjne
- Saniko Włocławek - kontakt, godziny BOK, PSZOK i zgłaszanie awarii
- Powiatowe Centrum Zdrowia we Włocławku - kontakt, poradnie, badania i rejestracja
- Zakład Aktywności Zawodowej we Włocławku - kontakt, oferta i zasady działania
