Warsztaty z makramy w CK Włocławek - naucz się sztuki odpoczynku
Jeżeli szukasz sposobu na relaks i chcesz nauczyć się nowej, twórczej techniki, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Centrum Kultury „Browar B.” organizuje warsztaty z makramy, które pozwolą Ci nie tylko odpocząć, ale także stworzyć piękne dekoracje do domu.

Warsztaty makramy: Czas na relaks i twórczość

W dniach 24-25 sierpnia w Centrum Kultury „Browar B.” odbędą się warsztaty z cyklu „Sztuka odpoczynku”. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki techniki makramy pod okiem doświadczonej artystki Agaty Zalewskiej-Czech. To doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i zanurzyć się w świat kreatywności.

Tworzenie mandali: Sztuka, która koi

Podczas dwudniowych zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych splotów makramowych, które posłużą do stworzenia własnoręcznie wykonanej mandali. Mandala, jako symbol harmonii i równowagi, stanie się nie tylko modną dekoracją wnętrza, ale także przypomnieniem o chwili wytchnienia i relaksu. „Sztuka wiązania sznurka jest niesamowicie kojąca i relaksująca. Zatracisz się bez reszty!” – mówi prowadząca warsztaty Agata Zalewska-Czech.

Szczegóły warsztatów: Dla kogo, kiedy i gdzie

Warsztaty dedykowane są młodzieży powyżej 15. roku życia oraz dorosłym. Zajęcia odbędą się w godzinach 10:00-14:00, a koszt udziału wynosi 250 zł za dwa dni. Zapisy przyjmowane są do 16 sierpnia 2024 roku poprzez zakup biletu w kasie Centrum Kultury „Browar B.” przy ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego). W razie pytań, można kontaktować się pod numerem telefonu 54 427 02 47.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby nauczyć się czegoś nowego i jednocześnie zrelaksować się w kreatywny sposób. Dołącz do warsztatów makramy i odkryj, jak twórczość może stać się formą odpoczynku.


Według informacji z: CK Włocławek