Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena zaprasza na Drzwi Otwarte 18 kwietnia
Zapraszamy na muzyczne drzwi otwarte w Zespole Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena!
  1. Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia 2024 roku.
  2. Początek o godzinie 17:00 przy ul. Wiejskiej 29.
  3. Możliwość zwiedzania szkoły i sal lekcyjnych z dyrekcją i nauczycielami.
  4. Uczniowie zaprezentują swoje umiejętności w sali koncertowej.

W naszym mieście nie brakuje talentów muzycznych, co doskonale udowodni zbliżające się wydarzenie w Zespole Szkół Muzycznych. To doskonała okazja, aby osobiście zobaczyć, jak wygląda nauka w placówce kształcącej przyszłych muzyków. Podczas wydarzenia dyrekcja oraz nauczyciele przeprowadzą gości przez korytarze pełne muzycznych akcentów, a także do nowoczesnej sali koncertowej, która jest dumą szkoły.

Spotkanie będzie nie tylko okazją do zobaczenia szkoły od środka, ale również do posłuchania, jak grają uczniowie. Przygotowany koncert to wyjątkowa szansa, aby usłyszeć na żywo brzmienia instrumentów strunowych, klawiszowych, perkusyjnych i dętych, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika muzyki. To wydarzenie to świetna okazja, by przekonać się, jak bogata i różnorodna jest oferta edukacyjna szkoły na nadchodzący rok szkolny 2024/2025.

Przybycie na drzwi otwarte to nie tylko możliwość poznania szkoły, ale również szansa na spędzenie popołudnia w muzycznej atmosferze, która inspiruje i edukuje. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy cenią sobie muzykę i edukację na najwyższym poziomie.


Urząd Miasta we Włocławku