Klapki Kubota we współpracy z InPost? Musisz to zobaczyć!

W sklepie Out Of The Box stawia się na kreatywność i jakość. Na stronie czeka na klientów wiele rzeczy, o wielorakim zastosowaniu. Rozwój marki to nie tylko pojawianie się nowych produktów, ale także tworzenie czegoś, co pozytywnie zaskoczy klientów, jak np. najnowsze klapki ze współpracy z Kubota.

Co znajduje się w ofercie Out Of The Box?

Sklep Out Of The Box spod skrzydeł InPost to ekologiczna odpowiedź na potrzeby rynku. Wśród asortymentu można znaleźć produkty do domu, zabawki i ubrania, które są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Kreatywne rozwiązania są praktyczne i często zabawne, przez co zdobywają serca wielu użytkowników. Za przykład mogą posłużyć klapki Kubota – prosta rzecz: rzep i kawałek pianki, nie można do tego wszystkiego zapomnieć dwóch różnych kolorach! Czego chcieć więcej, aby stylizacja była wygodna i oryginalna?

Wystarczy tylko sprytny zabieg opisania klapek jako PRAWY i LEWY i jest pewność, że już nigdy się nie pomylą i od razu wiadomo, którą stopę gdzie skierować.

Jest to współpraca, jakiej jeszcze nie było, a jej efektem są 3 pary świeżutkich, unikatowych klapek Kubota z niepowtarzalnym designem InPost. Jest klasycznie, jest żółto i jest zabawnie. Obuwie świetnie sprawdzi się do noszenia w pracy, w domu i na miasto – w końcu wszyscy powinni wiedzieć, co to znaczy mieć styl.

Co zyskujesz kupując klapki InPost x Kubota?

Posiadanie takich klapek to niekończący się szereg zalet. Dlaczego? Po pierwsze, jest to but uniwersalny, jednocześnie nietuzinkowy. Nada się do wielu stylizacji, ale nie będzie tylko nudnym tłem.

Po drugie – pianka EVA. Brzmi jak coś wygodnego i tak jest! Dostosowuje się do stopy, zapewnia odpowiedni profil, dlatego laczki zawsze wyglądają, jak powinny.

Kolejny ważny element – rzep. Gruby, mocno się trzymający, dzięki czemu można dopasować go każdej stopy – i tej węższej i szerszej. Niby jeden klapek, ale dostosowujący się do każdego właściciela. Szeroka rozmiarówka (37-44) pozwala na dopasowanie do mniejszych i większych stóp – klapki ponadto będą świetnie nosić się wszystkim, bo są unisex.

Na koniec trwałość. Nie od dziś wiadomo, że taki laczek musi być wytrzymały na zmienne warunki pogodowe, podłoże i zakładanie w pośpiechu. Z tego powodu wszystkie nadruki nanoszone są metodą transferu, w dodatku można je czyścić. Wystarczy mokra gąbka nasączona płynem. Klapki znów są jak nowe.

Out Of The Box – ubrania na każdą okazję

W sklepie Out Of The Box są rzeczy, które ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej. Zabawne klapki na rzep można połączyć z innymi częściami garderoby, np.:

  • żółtymi skarpetkami ze wzorem miasteczka;
  • Paczkokurtka, idealna do odbierania przesyłek w deszczowy dzień;
  • Paczkobluza w geometryczne wzory.

Ciężko znaleźć coś, co będzie prezentować się lepiej z tymi ciuchami, niż żółte klapki. Co więcej, każda stylówka nabierze z takim butem zupełnie nieoczekiwanego wyrazu.

Dlaczego warto wybrać Out Of The Box?

W sklepie stawia się na jakość i pomysłowość, dlatego żaden produkt nie znajduje się w nim przypadkiem. Większość rzeczy może mieć wielorakie zastosowanie, więc jeden produkt może się dopasować do potrzeb wielu klientów. Dodatkowo są one wykonywane z materiałów możliwych do ponownego wykorzystania i pochodzących od polskich producentów. Poza dbałością o środowisko, InPost dba o nawiązywanie współpracy z polskimi dostawcami.

Coś dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci – z Out Of The Box można się dobrze ubrać, wybawić w czterech ścianach i na dworze (na polu też!) urządzić w domu, a nawet umeblować pokój.

Out Of The Box – ubrania na każdą okazję