Policjanci wzięli udział we Włocławskich Targach Edukacyjnych, podczas których informowali o zasadach rekrutacji i przybliżali zainteresowanym specyfikę policyjnej służby. Jak zawsze nie brakowało osób, które w przyszłości chciałyby wstąpić w szeregi policji.

Na zaproszenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włocławku, policjanci wzięli udział w targach dla uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy wkrótce będą wybierać swoją drogę zawodową. Dla mundurowych była to wspaniała okazja do promowania policyjnej służby.

Funkcjonariusze i przedstawicielki zespołu kadr włocławskiej komendy odpowiadali na wszelkie pytania związane z naborem do służby. Zainteresowani mogli dowiedzieć się jak przebiega proces rekrutacji i jaki jest zakres zadań poszczególnych komórek organizacyjnych komendy. Dla mundurowych była to też dobra okazja do zaprezentowania sprzętu, jaki wykorzystują podczas służby.

Policyjne stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Wierzymy więc, że w przyszłości, przynajmniej część z osób uczestniczących w targach, wstąpi w nasze szeregi.

Informacje o procedurze naboru do Policji

  • Policjanci podczas promowania zawodu
  • Policjanci podczas promowania zawodu
  • Policjanci podczas promowania zawodu
  • Policjanci podczas promowania zawodu