Zapraszamy 1.12.2022 O 10.30 I 18.00 do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…


I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Czarodziejska

Wróżka – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody!

Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez

niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie formuły szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii!

Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i bajki, który artyści stworzą na scenie… Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia!

Oferta specjalna dla szkół (seans poranny o godz. 10:30). Aby złożyć zamówienie grupowe – należy wypełnić Formularz Zamówienia. Specjalne ceny oraz na 10-dzieci 1 bilet dla opiekuna – bezpłatnie!

Dokonać rezerwacji można poprzez Formularz zamówienia biletów na seanse

Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel +48 531 511 500, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Seanse rodzinne o godzinie 18:00 – seanse dla rodziców z dziećmi.

INFORMACJE I BILETY TYLKO NA STRONIE ORGANZIATORA WWW.PANKONCERT.PL