Jak podkreślić figurę z dwuczęściowym strojem kąpielowym?

Szukasz kobiecego, zmysłowego stroju kąpielowego, którym zachwycisz wszystkich na plaży? Tego jedynego, który skradnie Twoje serce, szukaj wśród dwuczęściowych strojów kąpielowych. To właśnie one uchodzą za dużo bardziej seksowne. Ich krój pozwala na wykorzystanie znacznie większej ilości elementów dekoracyjnych jak falbanki czy paski. Pamiętaj jednak, że Twoja figura zostaje idealnie wyeksponowana dzięki strojom kąpielowym tylko wówczas, gdy jego krój idealnie dopasujesz do swojej sylwetki.

Zalety dwuczęściowych strojów kąpielowych

Strój kąpielowy dwuczęściowy od wielu dekad króluje na plażach nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. Co sprawia, że tak wiele kobiet decyduje się właśnie na niego? To nie tylko możliwość idealnego, równomiernego opalania ciała decyduje o tym, że sięgamy właśnie po dwuczęściowy strój kąpielowy. Lista jego zalet jest znacznie dłuższa. Warto skupić się na tych najważniejszych - a jedną z nich bez wątpienia jest jego uniwersalność.

Odsłonięty czy zakryty brzuch - sama zdecyduj z dwuczęściowym strojem kąpielowym

Po dwuczęściowy strój kąpielowy mogą sięgnąć kobiety o tak naprawdę każdym typie figury. Nawet panie, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, mogą skutecznie ją zamaskować przy stroju składającym się z dwóch części. Wystarczy jedynie wybrać model z dołem, który ma wysoki stan i po kłopocie, który jeszcze nie tak dawno spędzał sen z powiek nie jednej kobiety.

Dwuczęściowy strój kąpielowy idealny dla każdego biustu

W ofercie dwuczęściowych strojów kąpielowych zarówno panie z małym biustem, jak i średnim czy dużym znajdą coś dla siebie. Dla tych pierwszy zarezerwowane są modele bikini z miseczkami wyposażonymi w push up. Dzięki niemu piersi będą wydawać się pełniejsze. Jeśli masz niewielki biust wcale nie musisz sięgać po push up. Czasami wystarczą tak drobne elementy jak falbanka czy geometryczny wzór na górnej części bikini, aby biust wydawał się większy.

Panie o większym rozmiarze powinny z kolei sięgać po modele wyposażone w fiszbinie. Ich zadaniem jest odpowiednie podtrzymanie biustu i uniesienie go. Zebrane piersi w idealnie dopasowanej górze od bikini prezentują się doskonale. Pamiętaj jednak, aby stroje dwuczęściowe kupować w sprawdzonym sklepie z bielizną. Dzięki temu mamy pewność, że piękny wygląd naszego ciała nie rozpłynie się wraz z pierwszym zanurzeniem w wodzie. Sięgaj po producenta, który na rynku bieliźnianym jest obecny nie od dziś.