UM Włocławek: Chcesz złożyć wniosek o 300 plus? Skorzystaj z pomocy ZUS

1 min czytania

Rodzice, którzy chcą złożyć wniosek o świadczenie z programu Dobry Start i nie wiedzą jak to zrobić, mogą skorzystać z pomocy ekspertów, którzy pomogą wypełnić wniosek online.

Z ich pomocy można skorzystać w każdej placówce ZUS, a także podczas dyżurów, które będą pełnić w różnych miejscowościach regionu.

We Włocławku pracownicy ZUS dyżurować będą w najbliższą środę, 11 sierpnia w godz. 9.00 12.00 w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Maluch” przy ul. Sielskiej 3 i 12 sierpnia (czwartek) w godz. 9.00-12.00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Stodólnej 68.

Na spotkanie z pracownikiem ZUS należy zabrać ze sobą dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres mailowy oraz jeśli dziecko posiada - orzeczenie o niepełnosprawności. Konieczna jest również znajomość numeru PESEL dziecka oraz nazwa i adres szkoły.

Urząd Miasta Włocławek, wloclawek.pl/pl/artykul/76/18501/chcesz-zlozyc-wniosek-o-300-plus-skorzystaj-z-pomocy-zus

Autor: krystian