Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Włocławek

Dwóch policjantów Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego włocławskiej jednostki, podczas dnia wolnego od służby, rozpoznało na ulicy poszukiwanego. 36-latek został zatrzymany i przekazany umundurowanym funkcjonariuszom. Mężczyzna, skazany za oszustwo, trafił na rok do zakładu karnego.

Kilka dni temu dwóch policjantów wydziału patrolowo-interwencyjnego włocławskiej jednostki, starszy sierżant Tobiasz Trzeciakowski i starszy sierżant Piotr Koprowski, przemieszczając się ulicami miasta w czasie wolnym od służby, zauważyło spacerującego pomiędzy blokami poszukiwanego. Funkcjonariusze bez wahania ruszyli w stronę mężczyzny, który na ich widok zaczął uciekać. 36-latek nie miał szans z wysportowanymi funkcjonariuszami, którzy po chwili obezwładnili go i przytrzymali do czasu przyjazdu umundurowanego patrolu.

36-letni mieszkaniec naszego miasta, zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy we Włocławku, trafił do zakładu karnego. Skazany za oszustwo, więzienne mury opuści za rok.

Reakcja policyjnego duetu starszych sierżantów z włocławskiej jednostki stanowi przykład doskonale współdziałającego patrolu, który nawet poza służbą realizuje bez wahania policyjne obowiązki.