UM Włocławek: Biblioteka poleca Wyprawki dla Małych Czytelników
Wyprawki Czytelnicze w ramach Ogólnopolskiej akcji Mała książka wielki człowiek” przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym (urodzone w latach 2014-2017) są już do odbioru w filiach miejskiej biblioteki.
W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Pełna informacja na ten temat: https://biblioteka.wloclawek.pl/wyprawki-dla-malych-czytelnikow/
Urząd Miasta Włocławek, wloclawek.pl/pl/artykul/76/16058/biblioteka-poleca-wyprawki-dla-malych-czytelnikow
Autor: krystian