UM Włocławek: Wspólnie stworzymy plan ruchu dla Śródmieścia. Zapraszamy do wypełniania ankiety
W jaki sposób mieszkańcy najczęściej poruszają się po Śródmieściu: środkami lokomocji czy może pieszo? Czy włocławianie uważają, że na drogach w ścisłym centrum piesi i rowerzyści mają wystarczająco dużo miejsca - czy spotkali się z sytuacją, że zaparkowany na chodniku samochód utrudniał poruszanie się pieszych oraz rowerzystów?
O to, i o wiele innych aspektów śródmiejskiego ruchu, pytamy w ankiecie konsultacyjnej, która jest czynna do 20 sierpnia 2020 r. do godz. 23:59.
Pojawiają się też pytania o politykę parkingową preferowaną przez mieszkańców czy jest to parking podziemny, rozproszenie mniejszych parkingów na terenie Śródmieścia przy jednoczesnym poszerzeniu dostępności przestrzeni na placu Wolności, redukcja miejsc parkingowych z pozostawieniem parkingów naziemnych i zwiększeniem ilości kursów autobusowych do i ze Śródmieścia, czy może brak jakiejkolwiek ingerencji w obecne miejsca parkingowe.
Ankieta zawiera 16 pytań, można podzielić się też swoimi uwagami. Ankieta konsultacyjna dotycząca planu ruchu dla Śródmieścia dostępna jest na platformie: wloclawek.konsultacjejst.pl .
Ankieta jest częścią działań podejmowanych w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018 2028.
Urząd Miasta Włocławek, wloclawek.pl/pl/artykul/76/15647/wspolnie-stworzymy-plan-ruchu-dla-srodmiescia-zapraszamy-do-wypelniania-ankiety
Ostatnie Artykuły

Pierwsze Karty Mieszkańca Włocławka zaczną wygasać. Trzeba pilnować terminu

Na miejskich kąpieliskach rusza sezon. Są godziny i przerwy na basenach

Jubileusz w galerii zaczyna się od zbiorów, które budowały jej tożsamość

Komendant KMP zagrał w Lubrańcu - mecz miał drugie dno

Włocławek pod lupą policji - 134 kierowców przekroczyło prędkość przy pasach

Sześć osób z pisakami wpadło na bulwarach pod mostem we Włocławku

Radiowóz, sprzęt wodny i odblaski - policjanci z Włocławka w Boniewie

Nowy plac zabaw przy żłobku na Zazamczu i kolejne pieniądze na najmłodszych

Miasteczko Zdrowia wraca do Włocławka z ofertą badań bez zapisów

Patron miasta wraca do centrum Włocławka na uroczystą mszę

Mural Baczyńskiego dostał więcej czasu. Zgłoszenia wciąż czekają

Na stronie Brześcia Kujawskiego pojawiły się ważne komunikaty i ślad po święcie żuru

AI i automatyzacja wchodzą do włocławskiego biznesu. Będzie też panel ekspertów

Włocławek pyta o zieleń. Ankieta ma zmienić zasady dla parków i skwerów
Przydatne dane teleadresowe
- Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku - bilety, godziny, warsztaty i dojazd
- Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu we Włocławku - kontakt, godziny, wolontariat
- Wojskowe Centrum Rekrutacji we Włocławku - kontakt, godziny, rekrutacja
- Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku - kontakt, godziny, rejestracja, wsparcie dla pracodawców
- Miejski Zarząd Dróg i Zieleni we Włocławku - kontakt, zgłaszanie usterek, zezwolenia i strefy parkowania
- Okręgowy Urząd Miar Wydział Zamiejscowy we Włocławku - kontakt, godziny, dojazd
