Młodzi wykonawcy i Czerwony Tulipan na XIV Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej

1 min czytania
Młodzi wykonawcy i Czerwony Tulipan na XIV Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej

Włocławek w listopadzie znów wypełni się patriotycznymi melodiami – organizatorzy zapraszają na XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej, który odbędzie się podczas Narodowego Święta Niepodległości. To okazja, by posłuchać interpretacji utworów ojczyźnianych w wykonaniu młodych artystów oraz zobaczyć koncert laureatów i gościa wieczoru.

  • Włocławek szykuje wydarzenie na 11 listopada
  • Program w Centrum Kultury Browar B.

Włocławek szykuje wydarzenie na 11 listopada

Organizatorem festiwalu jest Prezydent Włocławka Krzysztof Kukucki wraz z Centrum Kultury Browar B.. Celem imprezy jest popularyzacja treści patriotycznych i wspieranie wychowania młodego pokolenia poprzez muzykę. W konkursie wystąpią młodzi wykonawcy z całej Polski prezentujący własne interpretacje piosenek ojczyźnianych.

Program w Centrum Kultury Browar B.

  • Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 12:00 w Centrum Kultury Browar B.; wstęp na przesłuchania jest wolny.
  • Koncert Laureatów i występ gościa wieczoru — Zespołu Czerwony Tulipan — zaplanowano na godz. 18:00.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców do udziału w obu częściach imprezy: to dzień muzycznych spotkań i publicznego świętowania przy piosence patriotycznej.

na podstawie: Urząd Miasta we Włocławku.

Autor: krystian