Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy czekają w Śródmieście Cafe na Twoje pytania

Chcesz zmienić pracę, zdobyć nowe kwalifikacje lub rozkręcić własny biznes? Już w sierpniu masz wyjątkową okazję, by porozmawiać z ekspertami Powiatowego Urzędu Pracy w przyjaznej atmosferze kawiarni „Śródmieście Cafe”. Sprawdź, kiedy i gdzie spotkasz specjalistów gotowych pomóc Ci ruszyć z miejsca!
- Powiatowy Urząd Pracy zaprasza mieszkańców na dyżury w Śródmieściu
- Skorzystaj z fachowej pomocy dotyczącej pracy i biznesu w centrum miasta
Powiatowy Urząd Pracy zaprasza mieszkańców na dyżury w Śródmieściu
W sierpniu warto odwiedzić kawiarnię obywatelską „Śródmieście Cafe” przy ulicy 3 Maja 18. To właśnie tam, w dniach 12 i 26 sierpnia, od godziny 14.00 do 15.00, będą pełnić dyżury pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy. To doskonała szansa, by bezpośrednio porozmawiać o możliwościach zatrudnienia oraz dostępnych szkoleniach.
Skorzystaj z fachowej pomocy dotyczącej pracy i biznesu w centrum miasta
Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem nowej pracy, chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub rozważyć otwarcie własnej działalności gospodarczej, nie przegap tych spotkań. Jak zachęcają organizatorzy:
„Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem zatrudnienia, odbyciem szkoleń lub tematyką dofinansowania uruchomienia działalności gospodarczej.”
To niepowtarzalna okazja, aby uzyskać rzetelne informacje i wsparcie od specjalistów Powiatowego Urzędu Pracy bez konieczności wychodzenia z centrum miasta. Spotkania odbywają się w kameralnej kawiarni, co sprzyja swobodnym rozmowom i indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika.
Na podstawie: Urząd Miasta Włocławek
Ostatnie Artykuły

Włocławek znów kręci kilometry dla autyzmu i szykuje dwa biegi w Parku na Słodowie

Włocławek znów zagrał mocno dla WOŚP i zebrał niemal 593 tysiące złotych

Włocławskie pisanki i ozdoby zachwyciły jurorów - znamy zwycięzców konkursu

Włocławskie technika otwierają dwa nowe kierunki pod rynek pracy

Ornamentalna natura w glinie - Skarbiec Fajansu szykuje warsztaty

Włocławek - patrol przy Toruńskiej przyłapał grafficiarza z drabiną

Murek przerwał pościg we Włocławku - kierująca miała dwa problemy

Sześciolatki z Włocławka weszły do komendy i od razu ruszył pokaz sprzętu

Wiosenna diagnostyka pokazała, co najczęściej szwankuje w autach

Opaski na pniach we Włocławku nie oznaczają wycinki, tylko walkę ze szkodnikiem

Jedna obietnica pracy za granicą może zmienić wszystko - policjantka ostrzegła uczniów

BMW uderzyło w mercedesa we Włocławku - weekend przyniósł też pijanych kierowców

We Włocławku nocny zakup alkoholu zniknie z rynku po 23.00

