Majówka muzyczna na bulwarach: koncert Nosowskiej 2 maja o 20:00
Przygotujcie się na wyjątkowe muzyczne doznania podczas tegorocznej majówki na bulwarach! Już 2 maja o 17:30 rozpocznie się wydarzenie, które zgromadzi miłośników różnorodnych brzmień.
  1. Impreza startuje o 17:30, główna atrakcja wieczoru, koncert Nosowskiej, zaplanowana jest na 20:00.
  2. Na scenie pojawi się Nanga, zespół stworzony przez byłych członków Lao Che, z energią mieszającą elektronikę, reggae i jazz.
  3. Julia Szczepańska, znana z rockowego Heaven Rock, teraz w hip-hopowych rytmach, wystąpi w towarzystwie gitarzysty i perkusisty.
  4. Nosowska, ikona polskiej sceny muzycznej, zaprezentuje swoje najnowsze dokonania, w tym utwory z albumu „DEGRENGOLADA”.

Na muzycznej mapie tego dnia nie można pominąć zespołu Nanga, który powstał z inicjatywy Filipa Różańskiego i Maćka Dzierżanowskiego, członków znanego Lao Che. Doświadczenie i pasja muzyków zaowocowały unikalnym brzmieniem, które łączy w sobie elementy elektroniki, reggae i jazzu. Magda Dubrowska, wokalistka i basistka, wraz z Karolem Golą, saksofonistą i multiinstrumentalistą, tworzą energetyczną mieszankę, która z pewnością porwie publiczność.

Julia Szczepańska, która wcześniej śpiewała w Heaven Rock, obecnie eksploruje ścieżki muzyki rap i hip-hop. Jej występ na majówce, wspierany przez Mateusza Łodygowskiego na gitarze i Michała Usdrowskiego na perkusji, zapowiada się na intymne i emocjonalne przeżycie muzyczne. Julia jest znana z łączenia klasycznych rockowych korzeni z nowoczesnymi, chillowymi rytmami.

Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie występ Katarzyny Nosowskiej, której kariera muzyczna i literacka nieustannie fascynuje i inspiruje. Nosowska, znana z niezależności i autentyczności, w swojej twórczości zawsze stawia na szczerość emocjonalną. W 2018 roku artystka zadebiutowała jako pisarka, zdobywając uznanie na polskim rynku książki. Jej ostatni album „DEGRENGOLADA” to odważne spojrzenie na współczesność, które na koncertach na żywo zyskuje jeszcze głębszy wymiar.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na muzyczną podróż, która dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli na chwilę zapomnienia w rytmach, które poruszają serca i umysły. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć magii muzyki na żywo, w otoczeniu malowniczych bulwarów.


Według informacji z: UM Włocławek