Spotkanie z Prezydentem Włocławka Marekiem Wojtkowskim w Zazamczu już jutro
W najbliższy czwartek, mieszkańcy Zazamcza będą mieli okazję spotkać się z prezydentem Markiem Wojtkowskim. To niepowtarzalna szansa, aby porozmawiać o sprawach najbliższych sercu każdego mieszkańca. Spotkanie odbędzie się w murach II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, co dodatkowo podkreśla jego ważność dla społeczności lokalnej.
  1. Prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski, zaprasza na spotkanie mieszkańców Zazamcza.
  2. Spotkanie odbędzie się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika przy ul. Uroczej 3.
  3. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 29 lutego 2024 r., o godzinie 17.00.

W cyklu spotkań z mieszkańcami, kolejne już niebawem zapisze się w kalendarzu wydarzeń osiedla Zazamcze. Tym razem, to II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika stanie się areną dla dialogu pomiędzy władzami miasta a jego mieszkańcami. Takie spotkania są kluczowe dla zrozumienia i rozwoju relacji między władzą a społeczeństwem, a obecność prezydenta Marka Wojtkowskiego świadczy o otwartości na potrzeby i głosy przybyłych.

Adres, ul. Urocza 3, na którą zaproszeni są wszyscy zainteresowani, na pewno jest dobrze znany większości mieszkańców osiedla. Jednak to, co sprawia, że to spotkanie wydaje się być wyjątkowe, to możliwość bezpośredniej rozmowy z prezydentem. Czas i miejsce zostały wybrane z myślą o dostępności dla jak największej liczby osób, co pokazuje, że każdy głos ma znaczenie.

W kontekście lokalnych wydarzeń, takie spotkania są jak most łączący miasto z jego mieszkańcami. To ważna odsłona demokracji lokalnej, gdzie dialog jest fundamentem wzajemnego zrozumienia. Mieszkańcy Zazamcza mają teraz wyjątkową okazję, aby podzielić się swoimi pomysłami, zaniepokojeniami czy sugestiami, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju i poprawy jakości życia na osiedlu.


Źródło: Urząd Miasta Włocławek