Pierwszy raz we Włocławku koncert najgłośniejszej debiutantki ubiegłego roku! Zapraszamy tuż przed Walentynkami w sobotę 12 lutego o 19.00.

Po intensywnie koncertowej jesieni, Kaśka Sochacka rusza w dalszą część trasy promującej jej debiutancką płytę „Ciche dni” oraz wydaną niedawno EPkę „Ministory”.
Minionej jesieni, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała blisko 30. koncertów, które w większości zostały w całości wyprzedane. W dwa miesiące przejechali Polskę wzdłuż i wszerz, pokonując prawie 10 tys. kilometrów.

W nadchodzących miesiącach Sochacka z zespołem ponownie wyruszy w trasę Na scenie Kaśce towarzyszyć będą: Lesław Matecki (gitara), Andrzej Rajski (perkusja), Paweł Harańczyk (instrumenty klawiszowe) oraz Magdalena Laskowska (skrzypce), która gościnnie dołącza do składu zespołu. Wspólnie odwiedzą kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentują materiał z płyty „Ciche dni” (marzec 2021 r.) oraz wydanego w listopadzie 2021 roku albumu „Ministory”.

Kaśka Sochacka to wokalistka czarująca słuchaczy swoją unikatową, niską, zachrypniętą barwą głosu. Finalistka trzeciej edycji „Mam talent” (2010) i półfinalistka „Must Be the Music. Tylko muzyka” (2014). W 2021 roku została laureatką organizowanego przez Gazetę Wyborczą plebiscytu Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce. Kilkakrotnie pojawiła się na scenie w roli gościa specjalnego podczas koncertów Korteza w ramach trasy Holiday Tour. W marcu 2021 r. nakładem Jazzboy Records ukazał się jej debiutancki krążek „Ciche dni”, na który artystka skomponowała muzykę do wszystkich utworów. Już 8 miesięcy później, w listopadzie br., swoją premierę miało kolejne wydawnictwo – „Ministory” – niespełna trzydziestominutowy album zawierający 5 całkiem nowych kompozycji Kaśki. Jej muzyczny styl wyznaczają niebanalne brzmienia z pogranicza wyrafinowanego popu, urban folku i muzyki alternatywnej.

Bilety dostępne od 10.01.2022 od 12.00 po 69 zł do 31.01.2022 i po 79 zł od 1.02.2022.