Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Włocławek

Fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem

Posiadanie dzieci, daje bardzo dużo radości i satysfakcji. Pozwala cieszyć się z ich sukcesów i obserwować jak rosną. Wychowanie ich, jest jednak bardzo ciężkim zadaniem, a chęć zapewnienia im tego co najlepsze, niestety kosztuje. Nie chodzi wyłącznie o wkładany w to trud, ale także o finanse. Dlatego też, w miarę możliwości, rodzice poszukują rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się produkty, które rosną razem z najmłodszymi członkami rodziny. Pozwala to na zakupienie jednego sprzętu, który będzie służył przez wiele lat. Dotyczy to wielu produktów, w tym także fotelików samochodowych. Bardzo cenionym modelem, który może być modyfikowany wraz ze wzrostem dziecka, jest fotelik Kiddy Cruiserfix. Jest to produkt wart uwagi, który bardzo wiele oferuje zarówno rodzicom, jak i dzieciom.

Kiddy Cruiserfix 3 - zalety

Zakup fotelika samochodowego jest obowiązkiem każdego rodzica. Ma to ogromne znaczenie w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieci. Transport dziecka w samochodzie, bez takiego gadżetu, byłby niemożliwy. Jest on potrzebny już w pierwszych dniach życia, gdy mała istota jest odbierana ze szpitala. Pierwszy fotelik zostaje zakupiony już na etapie kompletowania wyprawki, a kolejny zakup nieco różni się od poprzedniego. Fotelik samochodowy Cruiserfix jest dedykowany dla dzieci od 3 roku życia, aż do 12 lat. Może to zaskakiwać, ale wynika to z jego specyfiki. Jest to produkt, który rośnie razem z dzieckiem i pozwala mu na wieloletnie użytkowanie tego modelu. Małe dzieci mogą z niego korzystać, dzięki zastosowaniu specjalnej wkładki i osłon bocznych. Natomiast w momencie wzrostu dziecka, fotelik można rozszerzać i dopasowywać zarówno zagłówek, jak i podnóżek, do jego wymiarów. Ułatwia to specjalny wskaźnik, który pokazuje, na jakiej wysokości ustawić parametry. Model Cruiserfix, jest bardzo ceniony za precyzję wykonania i bardzo wysoką jakość zastosowanych materiałów. Nie można zapominać także o bezpieczeństwie, którego zapewnienie jest kluczową funkcją fotelików. Omawiany model ma wielopoziomowe zapięcie pasów, które pozwala na najbardziej optymalne zabezpieczenie małego podróżnika. Ponadto, posiada możliwość montażu w systemie isofix, co ułatwi szybsze i precyzyjne zamieszczenie fotela w samochodzie. Jest on bardzo estetycznie wykonany i zgodny z nowoczesnymi trendami. Jest to bardzo duża zaleta dla wymagających mam, które będą z nim podróżować nawet przez wiele lat.

O czym warto pamiętać kupując fotelik?

Wybór fotelika to bardzo odpowiedzialne i ważne zadanie. Każdy rodzic doskonale wie, że ma to ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa ich dziecka. Dlatego też, kupowanie pierwszego lepszego modelu, nie zawsze może być trafione. Warto przeanalizować więcej propozycji i skorzystać z fachowej pomocy. W tym celu, najkorzystniej udać się do cenionych sprzedawców, którzy orientują się w branży i wiedzą, na co należy zwrócić uwagę, oraz co gwarantuje poszczególny model. Firma Xland Mariola Rerych, posiada bardzo bogata ofertę fotelików, a wśród nich, prym wiedzie Kiddy Cruiserfix 3 mający opinie, które budzą podziw. Klienci cenią go za funkcjonalność i wielozadaniowość, która pozwala na wieloletnie użytkowanie. Profesjonalni doradcy, są w stanie przedstawić wszystkie jego zalety i pokazać także inne modele tego producenta. Natomiast planując zakup używanego modelu Kiddy Cruiserfix na olx, należy się zastanowić, czy jest to dobra decyzja. Fotelik ten ma służyć latami, a model używany, może już mieć jakieś uszkodzenia, które mogą mieć wpływ na jego trwałość.