Policjanci z Włocławka zwracają się o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek publikujemy. Każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub może mieć wiedzę co do okoliczności kradzieży rozbójniczej, do jakiej doszło na terenie kafejki internetowej mieszczącej się przy ulicy Przedmiejskiej we Włocławku, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Do zdarzenia doszło 11 lutego 2023 roku w godzinach porannych. Sprawca dokonał przywłaszczenia pieniędzy, a następnie w celu utrzymania się w ich posiadaniu odepchnął pracownika kafejki.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach (osoba może mieć znamię (pieprzyk) pomiędzy brwiami). Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z wizerunku proszony jest o kontakt osobisty z policjantem prowadzącym postępowanie w Komendzie Miejskiej Policji we Włocławku, ulica Okrężna 25 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 753 52 38 lub 47 753 52 00 powołując się na numer sprawy KR-III-992/23. Informacje można przekazać anonimowo!