Jakie zabiegi na rozstępy warto wykonać?

Zabiegi na rozstępy w dzisiejszych czasach są proste do wykonania, ze względu na to, że medycyna estetyczna jest bardzo dobrze rozwinięta. Na rynku znajdziemy mnóstwo możliwości.

Dlaczego warto wybrać się na zabieg usuwania rozstępów?

Zabiegi na rozstępy są świetnym rozwiązaniem dla osób, które się z nimi zmagają od dłuższego czasu. Żadne domowe sposoby nie dadzą nam takich efektów jak zabiegi. Warto z nich skorzystać, jeżeli chcemy na pozbyć się świeżych i istniejących rozstępów” - mówi kosmetolog Karolina Formela z Clinica Cosmetologica

Zabiegi na rozstępy są mało bezbolesne. Przy niektórych z nich może towarzyszyć jedynie dyskomfort. Co więcej, jeżeli mamy niski próg bólu, możemy wspomóc się specjalnym kremem znieczulającym. Przed zabiegiem usuwania rozstępów wskazane jest skorzystanie z darmowej konsultacji z kosmetologiem, specjalista omówi wskazania oraz przeciwwskazania, a także dobierze zabiegi na rozstępy według indywidualnych potrzeb. Wybierając się na zabiegi na rozstępy, powinniśmy zadbać o to, aby skóra była czysta i odtłuszczona (nie należy używać balsamów do ciała). Aby efekty były widoczne, konieczne jest wykonanie kilku sesji zabiegu. Liczba serii jest ustalana indywidualnie z kosmetologiem w zależności od potrzeb. Po wykonaniu serii zabiegów warto zadbać o pielęgnację skóry, która pomoże nam ją uelastycznić i zapobiegnie pojawianiu się nowych rozstępów.

Jaki zabieg na rozstępy warto wykonać?

  • Zabieg laserowy na rozstępy - dzięki tej opcji mikrowiązki światła wnikają w skórę na głębokość 1,5 cm. W kontrolowany sposób dochodzi do uszkodzenia naskórka i skóry właściwej, a to przekłada się na intensywną regenerację włókien skóry. Zabieg jest polecany na partie ciała takie jak: uda, pośladki, łydki, brzuch oraz ramiona.
  • Zabieg mikronakłuwania skóry - polega na wykonywaniu dokładnych mikronakłuć, które dostarczają do skóry substancje odżywcze. Pobudzają one skórę do przebudowy. Idealnie sprawdzi się w przypadku: ud, piersi, ramion oraz łydek.

Więcej informacji o zabiegach na rozstępy https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/

Gdzie można wykonać zabiegi na rozstępy?

Jeśli zdecydujemy się na zabiegi na rozstępy, warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. Placówka Clinica Cosmetologica oferuje nam szereg zabiegów, które są wykonywane przez doświadczonych kosmetologów. Warto wybrać to miejsce ze względu na profesjonalizm i nowoczesne metody usuwania rozstępów.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607