Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Włocławek

Włocławscy policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek publikujemy. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach lub może mieć wiedzę co do okoliczności kradzieży artykułów higienicznych w sklepie drogeryjnym przy ulicy Kapitulnej we Włocławku, do której doszło 17 czerwca 2020 roku przed południem, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów higienicznych, do której doszło 17 czerwca 2020 roku w sklepie drogeryjnym przy ulicy Kapitulnej we Włocławku. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna wszedł na teren sklepu ok. godz. 11 i po zabraniu z półek elektrycznych szczoteczek do zębów, opuścił go bez uiszczenia opłaty.      

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ul. Okrężna 25 lub telefoniczny pod nr tel. 47 753 56 31, 47 753 56 00 albo numerem alarmowym 112. Informacje można przekazać anonimowo!

Autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska
Publikacja: st. sierż. Tomasz Tomaszewski
  • podejrzewany o kradzież mężczyzna
  • podejrzewany o kradzież mężczyzna