Powiat Włocławek: Arkusze do próbnego egzaminu maturalnego matematyka, poziom podstawowy
Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowały materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego. Zachęcamy do spróbowania swoich sił.
Materiały obejmują zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, są zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ( www.cke.gov.pl), stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach oraz poniżej:
Arkusze dla osób bez dysfunkcji oraz uczniów z dysleksją rozwojową (A1)
- Arkusz egzaminacyjny
- Zasady oceniania rozwiązań zadań
Arkusze dla osób z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera (A2)
Arkusze dla osób słabowidzących (A4)
Arkusze dla uczniów niesłyszących (A7)
- Arkusz egzaminacyjny
Starostwo Powiatowe we Włocławku, wloclawski.pl/, wloclawski.pl/wiadomosci/2/wiadomosc/171381/arkusze_do_probnego_egzaminu_maturalnego__matematyka_poziom_pods
Autor: krystian