Urząd Miasta wyłonił ofertę najkorzystniejszą w postępowaniu, którego przedmiotem jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Zagospodarowanie terenu wokół Miejskiej Biblioteki Publicznej i Informacji Turystycznej”.

Zgodnie z treścią opublikowanego zapytania ofertowego, zagospodarowanie terenu wokół Miejskiej Biblioteki Publicznej i Informacji Turystycznej obejmie m.in. budowę miejsc postojowych lub utwardzenie terenu w zależności od możliwości techniczno – prawnych lokalizacji inwestycji, wraz z kilkoma blokadami parkingowymi.

Najkorzystniejsza oferta w postępowaniu została złożona przez Projektowanie Dróg i Nadzór Kornelia Wąsowska z Grudziądza, za cenę brutto wynoszącą 10 209,00 zł.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.