W terminie do 30 czerwca 2021 r. mieszkańcy Włocławka mają okazję, by wypełnić ankietę i wypowiedzieć się na temat dotychczasowych efektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. 

Pozyskane informacje posłużą do opracowania raportu oceniającego skuteczność wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 oraz Specjalnej Strefy Rewitalizacji.

Badanie ankietowe jest jednym z elementów oceny GPR, który wdrażany jest od 17 lipca 2018 roku. Wykonawca zadania - Instytut Rozwoju Miast i Regionów na zlecenie Urzędu Miasta Włocławek, przeprowadzi ponadto 40 wywiadów pogłębionych z podmiotami realizującymi GPR, kadrą zarządzającą oraz przedstawicielami Komitetu Rewitalizacji, oceni aktualność zapisów programu, opracuje raport z oceny postępu w realizacji celów oraz zidentyfikuje przesłanki do aktualizacji i kierunki zmian programu, w oparciu o aspekt ilościowy (weryfikowany wymiernymi wskaźnikami i umożliwiający ocenę wstępną) i jakościowy (weryfikowany badaniami jakościowymi i umożliwiający ocenę pogłębioną poprzez dodanie do oceny wstępnej kontekstu interpretacyjnego)

Wszelkie pytania i sugestie związane z przygotowaniem oraz organizacją badania prosimy kierować do Wydziału Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek, tel. 54 414 44 60, 54 414 40 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ankietę w wersji elektronicznej można wypełnić pod linkiem: www.survio.com.


Wersja papierowa dostępna jest w holu Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek i w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe”, 3 Maja 9 we Włocławku.