Abonament samochodowy to usługa, w ramach której można wypożyczyć auto prosto z salonu po niskich, comiesięcznych kosztach – i dodatkowo wymieniać je na nowy model co roku. Na czym polega i jakie są jej największe zalety?

Samochód na abonament – jak to działa?

Zakup nowego auta jest zazwyczaj sporym wyzwaniem, wiąże się bowiem nie tylko z wysokim kosztem, ale i długotrwałym zobowiązaniem. Obecnie nie trzeba się na niego decydować, aby na co dzień móc korzystać z modelu prosto z salonu – wystarczy wybrać abonament samochodowy, czyli nową usługę, przybliżającą nowoczesne auta zwykłym użytkownikom. Zasady usługi są proste – klient wybiera dla siebie jeden spośród dostępnych modeli samochodów i może z niego korzystać przez pełen rok, płacąc przy tym jedynie comiesięczny abonament o ustalonej z góry wysokości. Koszty są niskie, szczególnie biorąc pod uwagę, że klient otrzymuje auto prosto z salonu.

Po roku użytkownik zwraca auto do wypożyczalni i może albo zrezygnować z usługi, albo podpisać kolejną umowę na rok, wybierając dla siebie nowy model samochodu. Dzięki temu można często wymieniać auta na nowe roczniki, testując różne marki.

Jakie auta są dostępne w usłudze abonamentu samochodowego?

Auta na abonament to nowoczesne modele, pochodzące od najbardziej cenionych marek. Coś dla siebie znajdą miłośnicy Mercedesa, Audi, BMW, Lexusa oraz innych marek, których samochody są uznawane za najlepsze na świecie. Oferta obejmuje modele jak z wypożyczalni samochodów luksusowych – można znaleźć w niej szeroki przekrój aut różnej klasy i o różnym wyposażeniu. Każdy klient znajdzie wśród dostępnych modeli coś dla siebie –zachwycają one nowoczesną linią, nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką wygodą jazdy i bezpieczeństwem pasażerów.

Abonament samochodowy – poznaj usługę, dzięki której nowe auto jest w zasięgu ręki dla każdego

Wszystkie wypożyczane w ramach abonamentu samochodowego pojazdy pochodzą prosto z polskich salonów i pozostają na gwarancji producenta przez cały okres wynajmu. Sprawia to, że klient nie musi przejmować się ewentualnymi awariami i może cieszyć się niezawodnym autem przez cały rok.

Dodatkowe usługi, ułatwiające korzystanie z auta na abonament

Samochód w abonamencie to także dodatkowe usługi dla klientów, których zadaniem jest dodatkowe odciążenie ich od formalności i czynności związanych z korzystaniem z nowego auta. Wśród proponowanych usług znajduje się np. pakiet pełnego ubezpieczenia OC i AC zapewniany przez wypożyczalnię, możliwość korzystania z serwisowania i przeglądów w autoryzowanej stacji obsługi czy dostarczenie, przechowywanie i sezonowa wymiana kompletu opon zimowych. Dostępność danych usług jest zależna od tego, na jaki abonament zdecyduje się klient – pozwala to na dobranie odpowiednich dla siebie usług przy zachowaniu pożądanej wysokości miesięcznego abonamentu.

Auto w abonamencie to usługa, która wiąże się z wieloma korzyściami – dzięki niej można zyskać nowy, luksusowy samochód cenionej marki, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów. Zasady umowy są proste i przejrzyste, nie ma tam ukrytych kosztów. Warto zdecydować się na taką opcję i wziąć dla siebie wymarzony model auta, którym będzie można swobodnie jeździć przez 12 miesięcy.