UM Włocławek: Zachęcamy do lektury nowego numeru Gazety Śródmiejskiej
Ukazał się piąty numer miesięcznika wydawanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.
W Gazecie Śródmiejskiej prezentowane są sylwetki osób działających na terenie Śródmieścia i organizacje pozarządowe, miejsca, a także wydarzenia i ciekawe inicjatywy odbywające się w najstarszej części Włocławka.
Bohaterką artykułu otwierającego nowy numer Gazety Śródmiejskiej” jest pochodząca z Mołdawii Ioana Popa, która prowadzi działalność gospodarczą w obszarze rewitalizacji. Z Gazety Śródmiejskiej można też dowiedzieć się na temat posterunku Straży Miejskiej przy ul. 3 Maja, o konkursie Markowy Lokal Śródmieścia i o rozstrzygnięciu konkursu na pierwszy mural w Śródmieściu. Czytelnicy dowiedzą się również, co znalazło się w pracy magisterskiej, poświęconej włocławskim podwórkom. Jej autorką jest Alicja Szajerska.
Pełna informacja na ten temat: rewitalizacja.wloclawek.eu.
Urząd Miasta Włocławek, http://www.wloclawek.pl/, wloclawek.pl/pl/artykul/76/13183/zachecamy-do-lektury-nowego-numeru-gazety-srodmiejskiej
Autor: krystian