W ramach działań profilaktycznych policjanci z Włocławka po raz kolejny oznakowali jednoślady mieszkańców. Wszystko po to, aby lepiej je zabezpieczyć i zminimalizować tym samym ryzyko kradzieży. Na następne tego typu działania zapraszamy 6 czerwca 2023 roku.

Znakowanie rowerów realizowane przez włocławskich policjantów cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. Wygrawerowany przez mundurowych numer i przyklejona na ramie naklejka jest dla potencjalnego złodzieja sygnałem, że jednoślad trafił do policyjnych rejestrów. Może to działać odstraszająco na rabusia i odwieść go od zamiaru kradzieży.

Wczoraj (30.05.2023) stawili się do komendy kolejni właściciele rowerów, którzy postanowili zadbać o bezpieczeństwo swojego mienia poprzez jego oznakowanie.

Kolejne znakowanie jednośladów odbędzie się we wtorek 6 czerwca 2023 roku. Przypominamy, że wcześniej należy się zapisać, dzwoniąc do Wydziału Prewencji KMP we Włocławku na numer 47 75 353 50  lub 47 75 353 59 w dni robocze w godzinach 12-14. Zapisy odbywają się w tygodniu bezpośrednio poprzedzającym termin znakowania.

Wszelkie niezbędne informacje na temat znakowania rowerów można znaleźć na stronie: Znakowanie rowerów - Prewencja - KMP we Włocławku (policja.gov.pl)