Szanowni wykonawcy, obserwatorzy i instruktorzy, organizatorzy eliminacji wojewódzkich przekazujemy pierwsze informacje dotyczące udziału w Finału Turnieju Poezji Śpiewanej 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

1. Impreza odbędzie się w dniach 6 -10 lipca 2022 r. (pracę zaczniemy 7.07. około godz. 9.30, szczegóły podamy wkrótce). Gospodarzem Finału jest Centrum Kultury “Browar B.” we Włocławku, komisarzem Jan Jabłoński, tel. 724 005 001; 605 858 414;

2. Informujemy, że uczestników zakwalifikowanych do Finału obowiązywać będzie akredytacja. Jej wysokość wynosić będzie około 300 zł od uczestnika. Precyzyjnie określimy ją do 6 czerwca. Akredytacja obejmować będzie: noclegi w hotelu /od 6.07. do 10.07./, wyżywienie – od śniadania 7.07 do kolacji 9.07. i karty wstępu na wszystkie koncerty.

3. Udział instruktorów, opiekunów i osób towarzyszących wykonawcom niepełnoletnim odbywa się na następujących zasadach:
Hotel każdy zamawia we własnym zakresie. Proponujemy wykupienie u nas akredytacji, obejmującej wyżywienie – obiady i kolacje – w miejscu realizacji finału, razem z uczestnikami. Koszt akredytacji obejmującej wyżywienie /od obiadu 7.07. do kolacji 10.07./ oraz karty wstępu na wszystkie koncerty wyniesie około 195 zł. Precyzyjnie określimy ją do 6 czerwca. O ewentualnych miejscach wolnych w hotelu, w którym zamieszkają wykonawcy poinformujemy po przyjęciu wszystkich uczestników.

4. Prosimy uczestników (solistów) Finału o przesłanie do nas – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 czerwca:
a. zdjęć (legitymacyjne lub portret, z wyraźnie widoczną twarzą). Fotografie chcemy wykorzystać w biuletynie informacyjnym.
b. filmu, ujęcie poziome, format mp4, około 30 sekund, najlepsza rozdzielczość, według następującego schematu:
– imię i nazwisko
– miejscowość
– dlaczego wiersz „każe śpiewać”
Albo druga wersja:
– imię i nazwisko
– miejscowość
– dlaczego nie mówię a śpiewam
– kto jest moim „pierwszym słuchaczem”.

5. Organizatorów eliminacji wojewódzkich prosimy o przesłanie do nas dokumentacji 67 OKR :
– protokół eliminacji wojewódzkich,
– kart uczestnika zakwalifikowanych wykonawców i osób rekomendowanych do konkursu kwalifikacji na podstawie nagrań.