Włocławscy policjanci zwracają się o pomoc w identyfikacji osób widocznych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają tych mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z włamaniem do garażu i kradzieżą z niego rowerów przy ulicy Rysiej we Włocławku, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie włamania do garażu i kradzieży 3 rowerów, części wyposażenia rowerów (kask rowerowy, pompka do rowerów, narzędzia) oraz kask narciarski koloru szaro-czarnego przy ulicy Rysiej 4B we Włocławku. Do przestępstwa doszło 08 listopada 2021 roku (poniedziałek) pomiędzy godziną 2:55 a 3:35. 

Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ulica Okrężna 25, telefon numer 47 753 56  lub 47 753 56 00 (powołując się na numer sprawy PPM-II-4214/21). Informację można przekazać anonimowo!

  • Zdjęcia wizerunku osób do komunikatu
  • Zdjęcia wizerunku osób do komunikatu
  • Zdjęcia wizerunku osób do komunikatu
  • Zdjęcia wizerunku osób do komunikatu