Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Włocławek

Grupy taneczne Happy Feet i Classic reprezentowały w weekend Centrum Kultury “Browar B.” podczas XIV Europejskich Dni Tańca, których organizatorem było Malborskie Centrum Kultury i Edukacji.

Oczywiście konkurs miał formę on line. Jury oceniając zespoły brało pod uwagę: choreografię, dobór muzyki i kostiumów, technikę wykonania i ogólny wyraz artystyczny. Mamy się czym chwalić!
Happy Feet I zajął II miejsce w kategorii: disco dance mini-formacje 12-15 lat, Happy Feet III uplasował się na I miejscu w kategorii: disco dane mini-formacje do 8 lat.
W kategorii inne formy tańca 12-15 lat, Classic II zajął I miejsce, natomiast II miejsce jury przyznało starszej grupie Classic I w kategorii pow.15 lat.
Zespoły trenują w Klubie Zazamcze. Instruktorkami są Karolina Nowakowska – Happy Feet i Ina Griszczuk – Classic.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca życzymy wszystkim tancerzom tym zawodowym i amatorskim niegasnącej radości z oddawania się tanecznej pasji.
W Browarze B. i klubach Zazamcze, Stara Remiza i Łęg jest 15 zespołów tanecznych i ponad 350 tancerzy. Wierzymy, że wkrótce/za chwilę spotkamy się w salach prób i na scenach.