Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku od wielu lat współpracuje z firmą Satel z Gdańska m in. w zakresie realizacji programu edukacyjnego eduSatel. Dzięki współpracy z firmą Satel włocławski Elektryk ma możliwość pozyskiwania różnych systemów alarmowych do nauki programowania. Z tego wsparcia korzystają, głównie uczniowie kształcący się w zawodzie technik elektronik, którzy mają stworzone możliwości do praktycznej nauki montażu i programowania systemów alarmowych.

Za wieloletnią aktywną współpracę Zarząd firmy Satel ufundował Zespołowi Szkół Elektrycznych nowoczesny zestaw edukacyjny PERFECTA. Przekazany zestaw umożliwia montaż i programowanie central alarmowych, zarówno w sposób tradycyjny - przewodowy jak i bezprzewodowy. W skład zestawu wchodzą urządzenia i akcesoria stworzone i wyprodukowane przez firmę Satel. Otrzymane układy alarmowe umożliwiają tworzenie kompletnych zestawów alarmowych w zależności od potrzeb potencjalnego klienta.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.