Jeszcze w sierpniu 2019 rozpocznie się realizacja kolejnych zadań związanych z wdrażaniem dwóch projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Dzięki środkom finansowym samorządu zorganizowane zostaną cztery wydarzenia skierowane do mieszkańców obszaru rewitalizacji.

Trzy wnioski złożono w ramach projektu 1.2.6.2. "Imprezy integracyjne". Po ich rozpatrzeniu przez komisję konkursową, Prezydent Miasta Włocławek podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania na organizację następujących wydarzeń: "Freshland - Włocławski Festiwal Muzyki Elektronicznej", "Miasto razem" i "Miejskie kolędowanie".

Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne Teatr NASZ zrealizuje wydarzenie w ramach projektu 1.2.6.6. "Zakamarki historii". Zgodnie z założeniami przyjętymi przez organizatorów, wydarzenie to ma promować lokalną historię i dziedzictwo Włocławka.

Pełna informacja na ten temat: rewitalizacja.wloclawek.eu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.