Policjanci z Włocławka zatrzymali 23-latka, u którego w pojeździe zabezpieczyli zwitek foliowy z ponad 100 gramami amfetaminy. Dodatkowo w mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli 2 tabletki extasy i niewielką ilość marihuany. Mężczyzna usłyszał już od prokuratora zarzut związany z posiadaniem znacznych ilości środków odurzających, za który może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Włocławscy policjanci pracujący na co dzień nad sprawami związanymi z przestępczością narkotykową mieli podejrzenia, że jeden z włocławian może posiadać przy sobie środki odurzające. We wtorek postanowili zweryfikować swoje podejrzenia zatrzymując do kontroli drogowej 23-latka w vw na jednej z ulic Włocławka. Intuicja nie zawiodła mundurowych i podczas sprawdzania wnętrza pojazdu ujawnili zwitek foliowy z białym proszkiem. Po przewiezieniu do komendy i zbadaniu substancji okazało się, że zabezpieczono ponad 100 gram amfetaminy. Dodatkowo w mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli 2 tabletki extasy i nieznaczną ilości marihuany, pieniądze oraz wagę elektroniczną. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

W czwartek (11.04.19) po zebraniu wszystkich dowodów w sprawie posiadania zabronionych substancji policjanci doprowadzili 23-latka do prokuratury. Tam po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za który może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 

Autor: sierż. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: sierż. Tomasz Tomaszewski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl