Zachęcamy do udziału w corocznej, miejskiej kampanii: „1% zostawiam we Włocławku”. Pamiętajmy – 1% to nie tylko największe organizacje pożytku publicznego. We Włocławku jest wiele podmiotów, które mogą dużo zrobić i są godne naszego zaufania. Dzielmy i mnóżmy dobro wokół siebie – po sąsiedzku.

Przekazanie 1% podatku dochodowego to jeden z najprostszych sposobów na wsparcie ważnych społecznie działań. To także świadoma inwestycja w przyszłość i wkład wniesiony w rozwój otoczenia, w którym żyjemy. Pozornie niewielka kwota stanowi każdego roku poważną część środków, jakimi dysponują lokalne fundacje i stowarzyszenia.

W 2018 roku włocławskie organizacje pożytku publicznego, dzięki hojności podatników z Włocławka i okolic, otrzymały wsparcie w wysokości 920 843,99 złotych z 1% podatku.

Szczegółowe informacje, m.in. o tym w jaki sposób przekazać 1% podatku, znajdują się pod adresem: cop.wloclawek.pl.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.